Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

AllFleet Extra NextGen 15W40


Olej All-Fleet Extra NextGen jest innowacyjnym produktem wyprodukowanym w 50% z oleju podanego recyklingowi.
Nowy Olej silnikowy jest wynikiem wielu lat badań, zastosowanej technologii oraz innowacyjności naukowców z firmy Valvoline nad sposobami ponownej rafinacji oleju silnikowego.
Przepracowany Olej jest rafinowany przez poddanie go tym samym procesom jakim poddawana jest ropa naftowa ale zawiera on mniej zanieczyszczeń w porównaniu do ropy. Posiada tym samym więcej molekuł które mogą zostać wykorzystane w procesie technologicznym wynikiem czego jest Olej zdecydowanie wyższej jakości.

Olej silnikowy NextGen korzysta z najwyższej jakości Olejów bazowych wzbogacanych wielokrotnie nagradzanymi dodatkami uszlachetniającymi firmy Valvoline. W pełni spełnia jakościowe standardy branżowe oraz wymagania jakie stawiane są innym produktom Valvoline.

Poprzez zmniejszenie zużycia zasobów naturalnych wykorzystanych przy produkcji jest olejem przyjaznym środowisku. Olej All-Fleet Extra NextGen jest olejem silnikowym typu Super High Performance Diesel (SHPD) i przeznaczony jest dla silników diesla stosowanych między innymi w transporcie ciężkim, ciężarówkach i w przemyśle. Olej ten jest specjalnie zaprojektowany aby pracować w najtrudniejszych warunkach i spełnić wysokie wymagania stawiane przez wiodących producentów silników i ciężarówek. Posiada specjalne dodatki pozwalające utrzymać silnik w czystości, chroniące przed nadmiernym zużyciem pierścieni i zapewniające maksymalną żywotność silnika.

NEXTGEN - Olej przyjazny środowisku
Na całym świecie zużywa się rocznie około 39 mld litrów oleju silnikowego. Większość zużytego oleju traktowana jest jako odpad. NextGen w 50% wyprodukowano z oleju poddanego recyklingowi, co w znacznym stopniu przyczynia się do poszanowania środowiska i ogranicza emisję zanieczyszczeń. Co więcej, zużyty Olej może być poddawany procesowi recyklingu w nieskończoność, ograniczając znacznie zużycie zasobów naturalnych niezbędnych do produkcji oleju silnikowego.

Wyznaczając nowe standardy NextGen spełnia wszelkie normy przemysłowe w zakresie eksploatacji, ochrony i trwałości. Jak wszystkie produkty w naszej ofercie, jesteśmy pewni jakości nowego oleju czego dowodem jest Valvoline Performance Guarantee.

Zatwierdzony przez czołowych producentów
Olej All-Fleet Extra NextGen jest również zatwierdzony i rekomendowany przez czołowych producentów silników.

Wartość dla klienta
Coraz większą uwagę w skali globalnej skupia kwestia ochrony zasobów naturalnych. Coraz więcej indywidualnych gospodarstw domowych przykłada większą uwagę do ochrony środowiska. Ochrona środowiska staje się także coraz częściej główną wartością prezentowaną przez organizacje i firmy na całym świecie. Olej All-Fleet Extra NextGen doskonale wpisuje się zatem w ten nurt.

Opakowania

Olej silnikowy All-Fleet Extra NextGen SAE 15W-40 jest dostępny w dwóch rodzajach opakowań:
Produkt Opakowanie Numer materiału
All-Fleet Extra NextGen 15W-40 208 litrów 790856
All-Fleet Extra NextGen 15W-40 20 litrów 790427
AllFleet Extra NextGen 15W40

Kupuj produkty VALVOLINE u Certyfikownych Partnerów .
Bezpieczeństwo i wygoda zakupów w sklepach stacjonarnych, internetowych i na Allegro.
Sprawdź, gdzie są dostępne nasze produkty!


Opublikowano: 17-11-2011r.
« wstecz