Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

Wyniki wyszukiwania dla: 15w-40

Turbo 10W-40, 15W-40, 15W-50, 20W-50


Turbo 10W-40, 15W-40, 15W-50, 20W-50 Wysokowydajny, konwencjonalny olej silnikowy.

Diesel Turbo 10W-40, 15W-40


Diesel Turbo 10W-40, 15W-40 Większa moc zastosowania w silnikach wysokoprężnych.

ProFleet GEO 15W-40


ProFleet GEO 15W-40 Do silników ciężarówek pracujących na gazie ziemnym lub na gazie płynnym.

All-Fleet Extra 15W-40, 20W-50


All-Fleet Extra 15W-40, 20W-50 - Baza mineralna zapewnia dowiedzione korzyści przy optymalnych kosztach.
- Spełnia wymogi norm emisji spalin UE Euro IV dla silników samochodów ciężarowych.
- Maksymalizuje trwałość użytkową silnika.
- Kompatybilny z układami EGR i SCR.

All-Fleet 15W-40, 20W-50


All-Fleet 15W-40, 20W-50 Sprawdzona formuła dla parków samochodowych mieszanych.

Premium Blue 15W-40


Premium Blue 15W-40

Olej silnikowy Premium Blue jest zalecany i zatwierdzony przez firmę Cummins Inc. Olej Premium Blue zaprojektowano w celu zapewnienia zaawansowanego smarowania w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych o niskim poziomie emisji - także w modelach z chłodzonym układem recyrkulacji gazów spalinowych (EGR).

Jest to produkt o wyższej liczbie zasadowej (ang. Total Base Number, TBN), zaprojektowany pod kątem najnowszych specyfikacji dla silników wysokoprężnych opracowanych przez API, ACEA i producentów (w tym Cummins), które dopuszczają produkty o większej zawartości popiołu siarczanowego.

Zaawansowana technologia oleju Premium Blue zapewnia większą trwałość użytkową i dłuższe interwały między wymianami oleju poprzez zrównoważoną formułę, która maksymalizuje trwałość silnika.

Premium Blue GEO 15W-40


Premium Blue GEO 15W-40 Olej silnikowy Premium Blue zaprojektowano do silników pojazdów drogowych napędzanych gazem ziemnym. Produkt może być stosowany w silnikach na gaz, dla których producent dopuszcza używanie olejów silnikowych z zawartością popiołu siarczanowego mniejszą niż 1% (wagowo). Przed użyciem należy sprawdzić zalecenia producenta. Valvoline Premium Blue GEO utrzymuje silnik w czystości oraz chroni go przed korozją i zużyciem, a także neutralizuje kwasy i zapewnia odporność na utlenianie i nitrowanie, co zapobiega gęstnieniu oleju. Premium Blue GEO 15w-40 to wysokiej jakości olej silnikowy z zaawansowanym pakietem dodatków uszlachetniających, zapewniających dłuższą żywotność silnika.

STOU (Super Traktor Oil Universal)10W-30, 15W-30, 15W-40


STOU (Super Traktor Oil Universal)10W-30, 15W-30, 15W-40 - API GL-4, CF-4.
- Wysokiej jakości, uniwersalny olej opracowany specjalnie do silników, przekładni i układów mokrych hamulców maszyn rolniczych, a także do zintegrowanych układów hydraulicznych.
- Może być używany do kompleksowego smarowania ciągników (w tym do przekładni głównych osi przedniej), co ogranicza ryzyko zastosowania niewłaściwego środka i zmniejsza liczbę niezbędnych smarów.

AllFleet Extra NextGen 15W40


AllFleet Extra NextGen 15W40 Olej All-Fleet Extra NextGen jest innowacyjnym produktem wyprodukowanym w 50% z oleju podanego recyklingowi.
Nowy olej silnikowy jest wynikiem wielu lat badań, zastosowanej technologii oraz innowacyjności naukowców z firmy Valvoline nad sposobami ponownej rafinacji oleju silnikowego.
Przepracowany olej jest rafinowany przez poddanie go tym samym procesom jakim poddawana jest ropa naftowa ale zawiera on mniej zanieczyszczeń w porównaniu do ropy. Posiada tym samym więcej molekuł które mogą zostać wykorzystane w procesie technologicznym wynikiem czego jest olej zdecydowanie wyższej jakości.

Olej silnikowy NextGen korzysta z najwyższej jakości olejów bazowych wzbogacanych wielokrotnie nagradzanymi dodatkami uszlachetniającymi firmy Valvoline. W pełni spełnia jakościowe standardy branżowe oraz wymagania jakie stawiane są innym produktom Valvoline.

Poprzez zmniejszenie zużycia zasobów naturalnych wykorzystanych przy produkcji jest olejem przyjaznym środowisku. Olej All-Fleet Extra NextGen jest olejem silnikowym typu Super High Performance Diesel (SHPD) i przeznaczony jest dla silników diesla stosowanych między innymi w transporcie ciężkim, ciężarówkach i w przemyśle. Olej ten jest specjalnie zaprojektowany aby pracować w najtrudniejszych warunkach i spełnić wysokie wymagania stawiane przez wiodących producentów silników i ciężarówek. Posiada specjalne dodatki pozwalające utrzymać silnik w czystości, chroniące przed nadmiernym zużyciem pierścieni i zapewniające maksymalną żywotność silnika.

NEXTGEN - Olej przyjazny środowisku
Na całym świecie zużywa się rocznie około 39 mld litrów oleju silnikowego. Większość zużytego oleju traktowana jest jako odpad. NextGen w 50% wyprodukowano z oleju poddanego recyklingowi, co w znacznym stopniu przyczynia się do poszanowania środowiska i ogranicza emisję zanieczyszczeń. Co więcej, zużyty olej może być poddawany procesowi recyklingu w nieskończoność, ograniczając znacznie zużycie zasobów naturalnych niezbędnych do produkcji oleju silnikowego.

Wyznaczając nowe standardy NextGen spełnia wszelkie normy przemysłowe w zakresie eksploatacji, ochrony i trwałości. Jak wszystkie produkty w naszej ofercie, jesteśmy pewni jakości nowego oleju czego dowodem jest Valvoline Performance Guarantee.

Zatwierdzony przez czołowych producentów
Olej All-Fleet Extra NextGen jest również zatwierdzony i rekomendowany przez czołowych producentów silników.

Wartość dla klienta
Coraz większą uwagę w skali globalnej skupia kwestia ochrony zasobów naturalnych. Coraz więcej indywidualnych gospodarstw domowych przykłada większą uwagę do ochrony środowiska. Ochrona środowiska staje się także coraz częściej główną wartością prezentowaną przez organizacje i firmy na całym świecie. Olej All-Fleet Extra NextGen doskonale wpisuje się zatem w ten nurt.

Opakowania

Olej silnikowy All-Fleet Extra NextGen SAE 15w-40 jest dostępny w dwóch rodzajach opakowań:
Produkt Opakowanie Numer materiału
All-Fleet Extra NextGen 15w-40 208 litrów 790856
All-Fleet Extra NextGen 15w-40 20 litrów 790427