Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

49 Rajd Barbórka (12-01-2012)


49 Rajd Barbórka

3 grudnia 2011 roku Rajd Barbórka tradycyjnie zakończył sezon sportów motorowych w Polsce. Podczas Rajdu nie mogło zabraknąć reprezentacji Valvoline - w klasie legend wystartowali Arkadiusz Kula i Patryk Mikiciuk w samochodzie Alfa Romeo GTV 2000 z 1971 roku.

W rajdzie wzięło udział ponad sto załóg. Tegorocznym zwycięzcą rajdu został francuski kierowca  Bryan Bouffier, drugie miejsce  zajął polski zawodnik Tomasz Kuchar. Barbórka, jak co roku zgromadziła najlepszych przedstawicieli sportów motorowych w Polsce i miłośników motoryzacji.  Najbardziej prestiżowy i znany odcinek rajdu – Karowa przyciągnął imponującą liczbę widzów i mediów.

„Bardzo cieszy nas możliwość brania udziału w takim wydarzeniu, zwłaszcza, że klasa legend, w której wystartowaliśmy i która bardzo nas pasjonuje wzbudza coraz większe zainteresowanie. Mam nadzieję, że udział legendarnych samochodów i kierowców w tak popularnych rajdach przyczyni się do rozwoju tej klasy w Polsce, tak jak to dzieje się obecnie na całym świecie.” – mówi Patryk Mikiciuk, szerszej publiczności znany z programu „Legendy PRL” stacji TVN Turbo.
Na trasach odcinków specjalnych można było, oprócz najnowszych modeli Mini Morrisa, Subaru, Mitsubishi, Peugeota i Citroena, zobaczyć w najlepszej formie dawne rajdowe maszyny: Porsche 924, Opla Kadeta GT/E, Poloneza 2000, Fiata 125 p Monte Carlo, Fiata 131 Abarth, Toyotę , Alfę Romeo GTV 2000, Opla Mantę GSi, Bmw E30 M3.

Valvoline na DAKAR 2012!!! (15-12-2011)Zapraszamy do oglądania intro, które oglądać będziemy mogli we wszystkich materiałach video dotyczących Dakaru 2012, na kanale YouTube Valvoline Europe. 

Pozdrawiamy,
Zespół Valvoline