Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

Valvoline PUZ Drift Team bez marginesu błędu przed Kielcami


Valvoline PUZ Drift Team bez marginesu błędu przed Kielcami
Pierwsza runda N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski była bardzo nieprzewidywalna. Drugie oraz trzecie miejsce zawodników Valvoline PUZ Drift Team w kwalifikacjach i wywiezienie punktów tylko za piąte miejsce zajęte w finałach, musiało pozostawić w naszym zespole szczyptę niedosytu. Dlatego też już dziś zapraszamy do zapoznania się z komunikatem prasowym zespołu przed drugą rundą N-Gine DMP w Kielcach.

Po pierwszej eliminacji N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski wracaliśmy z Poznania z mieszanymi odczuciami. Grzesiek Hypki nie zawiódł i piąte miejsce w pierwszych zawodach to dobre otwarcie, jednak zero punktów na kontach naszych pozostałych trzech drifterów sprawia, że w dalszej części sezonu nie będziemy mieli dużego marginesu błędu.


W tej chwili pracujemy w warsztacie przy kosmetycznych poprawkach we wszystkich samochodach. Balbina, w nagrodę za piękną walkę w stolicy Wielkopolski i piąte miejsce, pojechała na odnowienie oklejenia, silnik w Małpowozie jest wciąż strojony i dopieszczany, a pozostałe samochody wymagają po kilka roboczogodzin naszych mechaników. W Kielcach zawitamy zatem w pełnym składzie – zarówno osobowym, jak i sprzętowym.


Wyjątkowo zmotywowany przed drugą rundą N-Gine DMP wydaje się być Marcin Mospinek. Gdy rozmawia się z nim na temat najbliższych zawodów adrenalina i pozytywne emocje wręcz wylewają się z naszego zawodnika. Świadom tego, że w Poznaniu zawiódł, odpadając już w TOP32, Mospin chce na torze w Miedzianej Górze pokazać pełnię swoich umiejętności. Jak mówi sam Marcin, tor w Kielcach to bardzo ciekawy i niewybaczający błędów obiekt, przez co rywalizacja będzie jeszcze ciekawsza.


Mamy nadzieję, że dostarczymy Wam wielkiego zastrzyku adrenaliny oraz sportowych emocji, a sami będziemy w dobrych humorach opuszczać województwo świętokrzyskie. Śledźcie również nasz fanpage na Facebooku (facebook.com/puzdt), gdzie informować Was będziemy na bieżąco, co dzieje się w zespole podczas przygotowań i samych zawodów. 


Zespół prasowy Valvoline PUZ Drift Team


Opublikowano: 30-05-2011r.
« wstecz