Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Inne oleje (Valvoline Racing, mineralne, motocyklowe, etc) / Odp: olej na rajd - są jednak pewne wątpliwości
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Dziektarz dnia Styczeń 18, 2018, 01:46:39 am »
Do takiego pojazdu dobrze jest zastosować olej 5W50 np. VR1 aby wytwozyć lepszy klin smarny na panewkach, proponuję nie płukać bo silnik może być nieźle zaszlamiony po Elfie 10W40 a zastosowanie 10W40 Maxlife może go łatwo rozszczelnić.
2
Oleje silnikowe DuraBlend / AllClimate zamiast Durablend? to już inny olej?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez petermar dnia Maj 16, 2017, 12:31:22 am »
witam, interesuje mnie fakt zastąpienia w Europie oleju Durablend olejem AllClimate w Europie (na stronach USA Durablend ciągle funkcjonuje), natomiast w EU w miejsce super oleju Durablend wszedł jakiś zdaje się low saps AllClimate. Oczywiście nie ma nigdzie informacji o liczbie TBN i innych parametrach.
Mam kolekcjonerskiego VW Golfa III w silnikiem 1.9D 1Y tj. z pompą wtryskową, z przebiegiem ok. 70 tys. km. i dotej pory był zalewany tylko Valvoline Durablend 5w40 Diesel, teraz już nie mogę go kupić w Europie, interesuje mnie czy będzie bezpieczny i czy będzie dobrze smarował, skoro jest to olej klasy C3, i skoro zalecany do DPF to znaczy low saps? chcę lać olej 5W40 do swojego auta, jednak nie chcę lać czegoś co być może zapewni mi gorsze smarowanie i szybsze zużycie silnika, proszę o odpowiedź, o jakieś porównanie tych olejów, czy dużo się różnią? czy są bezpieczne do starych konstrukcji? czy może przejść na MaxLife 5W40 Diesel
3
Oleje silnikowe MaxLife / 5W40 MaxLife
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wisnia37 dnia Kwiecień 14, 2016, 07:33:50 pm »
Witam,
co do oleju jak w temacie gdzie znajdę takie parametry jak HTHS i Noack?
Na karcie produktu ani na stronie tych parametrów nie ma.
Pozdrawiam
4
Oleje silnikowe MaxLife / Najlepszy sklep online.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Plus dnia Grudzień 30, 2015, 03:22:13 pm »
Witam chciałbym zaproponować wszystkim najlepszy sklep online z najlepszymi olejami oraz innymi płynami. Duży wybór i nieskie ceny gwarantowane.
http://zmienolej.pl/
5
Oleje silnikowe MaxLife / Odp: MaxLife 10w40 czy 5w40
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariuszaerox dnia Sierpień 03, 2015, 06:33:58 am »
No cóż, to wezmę tego 5w40.
6
Oleje silnikowe MaxLife / MaxLife 10w40 czy 5w40
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariuszaerox dnia Sierpień 02, 2015, 03:09:16 pm »
Witam, chcę wymienić olej w moim Peugeocie 206 2.0 benzyna 136km 1999r. Aktualnie jest wlany Elf Competention 10w40 Sti, ale polecają valvoline, tylko mówią że lepiej lać 5w40. Nie wiem czy to bezpieczne, jak był wlany 10w40 ? Czekam na opinie, bo jutro chciałem zamówić olej.
7
Oleje silnikowe MaxLife / Który olej NAJLEPSZY?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez damian-kce dnia Lipiec 20, 2015, 11:06:27 am »
cześć

dzisiaj kupuję mojego 1 w życiu Diesla, a jest to Ford Mondeo 2.0 TDDi 115km (2004 rok), i chciałbym o niego jak najlepiej dbać tak aby posłóżył mi jak jak najdłużej i jak najmniej bezproblemowo ( ;D ) stąd moje pytanie który olej silnikowy będzie najlepszy, wiem napewno że 5w30, ale na rynku jest tego pełno, proszę o pomoc w wyborze

pozdro
8
Oleje silnikowe MaxLife / Podróbka maxlife 5W-40?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bakafaka dnia Maj 14, 2015, 08:23:24 pm »
Piszę do was w sprawie oleju Valvoline MaxLife 5W-40. Ostatnio kupiłem opakowanie 1L i tylna naklejka jest jednostronna. To znaczy nie można jej rozkleić na stronę dodatkowych informacji, po oderwaniu jej od butelki oleju i sprawdzeniu pod światło okazało się, że jest to zwykła naklejka nadrukowana tylko na jednej stronie. W dodatku kod kreskowy sprawia wrażenie jakby był wydrukowany na zwykłej drukarce.

Mam też butelkę po takim samym oleju kupionym wcześniej i tam tylna naklejka jest rozłączana i zawiera informacje na drugiej stronie. Jedyna różnica w tych butelkach to przezroczysta miarka na boku opakowania, która na tej nowej jest do samego spodu.

Numer partii produkcji jest niezbyt czytelny. Tak zwany zegarek na jednej i drugiej butelce ma napisane 13 i strzałkę skierowaną na 2.

Proszę mi powiedzieć czy ten nowy olej to jakaś podróbka?

jeszcze numery na tylnej naklejce:
ten raczej ori ma 837789 SW-a
kod kreskowy 8 710941 014715

jest to ten nowy olej niby ekologiczny czyli gorszy bo o jeden stopień niżej w klasyfikacji API.

ten z pojedynczą naklejką  VE 18040 SW-c

kod kreskowy 8 710941 180601
9
Oleje silnikowe MaxLife / Odp: 15W40 na 10W40
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pesto dnia Kwiecień 21, 2015, 01:52:43 pm »
Witam,

zgadzam się. Wszystko zależy od tego jaki jest to silnik. Jeżeli po takim czasie nic się nie dzieje to dobrze. Znaczy, że wszystko zostało dobrze dopasowane.
10
Środki do czyszczenie, smarowania, poprawy wyglądu oraz specjalne / вакуумная помпа цена
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ArnoldNege dnia Grudzień 14, 2014, 04:46:30 pm »
магазин секс шоп цены духи с феромонами работают учет сексуальное белье в москве
духи с феромонами в самаре переморивший вместо смазки для анального секса секс шоп набережные челны
фаллоимитатор диаметр 6 см безремневой страпон отзывы адрес большие дилдо
адекватность самотык фото poppers купить зачем вагинальные шарики
секс кукла в домашних условиях обсеявший морось интернет магазин сексуального белья прожириваемый презервативы с бензокаином
золотой презерватив пособие по увеличению полового члена
эротический костюм школьницы анальная пробка цена шарики вагинальные и анальные
ролевые секс игры интимные секс шоп товары
вакуумная помпа онлайн секс шоп новочеркасск женское нижнее белье заказать
эротическое белье уфа как пользоваться дилдо
Strony: [1] 2 3 ... 10