Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

Nowy MultiSpray WD (08-11-2010)


Nowy MultiSpray WD

maj 2004

Valvoline przedstawia Nowy MultiSpray WD!
Pod koniec maja 2004r. wprowadzamy na rynek Valvoline MultiSpray WD. Produkt, który jest doskonale znany jako Valvoline 1299 WD Fluid teraz zostanie poddany zmianom. Zachowamy dotychczasową doskonałą formułę produktu zmieniając jego nazwę i wygląd opakowania, tak by lepiej podkreslało wielozadaniowość naszego preparatu.

Przedstawiamy Valvoline MultiSpray WD! Ulepszyliśmy nazwę, poprawiliśmy opakowanie, nie śmieliśmy zmieniać produktu! Nowa nazwa o wiele lepiej wyraża wszechstronność tego produktu, a nowa szata graficzna opakowania ma za zadanie przyciagnac uwage klientów. Etykieta nowego MultiSpray WD podkreśla najwyższą jakość, doskonałe wlaściwości i wszechstronność zastosowań produktu.
W okresie promocji sprzedaży, która potrwa od końca maja do wyczerpania zapasów opakowań promocyjnych, powiększyliśmy opakowanie by móc zaoferować klientom więcej możliwości zastosowań w tej samej cenie. Nowy Valvoline MultiSpray WD jeste oferowany w aerozolach 400ml zamiast dotychczasowych 300ml. Dzięki temu klienci dostaną 25% produktu gratis!

Valvoline MultiSpray WD jest wszechstronnym środkiem smarno-antykorozyjnym stosowanym w motoryzacji, gospodarstwie domowym, przemyśle i żeglarstwie. Jednocześnie czyści, smaruje i zabezpiecza wszystkie metale przed rdzą i korozją. Nowoczesna formuła preparatu sprawia, że ma on wiele zastosowań:
- Chroni przed rdzą i korozją
- Usuwa olej, tłuszcze, smołę, brud i kurz z większości powierzchni
- Doskonale penetruje, luzuje i smaruje
- Zabezpiecza narzędzia, sprzęt i maszyny przed korozją
- Likwiduje uciążliwe piski
- Wypiera wodę i wilgoć z wszelkich powierzchni
- Osusza, zabezpiecza, smaruje i czyści liczne przedmioty w gospodarstwie domowym takie jak: maszyny do szycia, mechanizmy zamków, maszyny do pisania, zawiasy, kołowrotki wędkarskie, koła, śruby, łancuchy, zaciski, narzędzia, elementy chromowane, zapięcia suwaków, zegary.

Na wprowadzenie produktu na rynek oferujemy sklepom i warsztatom stojak reklamowy zawierający 12 aerozoli MultiSpray WD. Stojak podkreśla nowy i ulepszony wizerunek produktu i ma za zadanie zwiększyć świadomość marki wśród klientów. Reklamowy stojak wraz z promocyjną ofertą "25% gratis" z pewnością przyczyni się do zwiększenia sprzedaży aerozoli MultiSpray WD. Dodatkowo punkty sprzedaży biorące udział w promocji zostaną wyposażone w pakiet materiałów reklamowych zawierający plakaty i zawieszki na półkę.

pobierz foto (300 dpi)
pobierz info (Word)
pobierz info (txt)

MaxLife ATF - nowy produkt Valvoline (08-11-2010)


MaxLife ATF - nowy produkt Valvoline

Warszawa, 09.02.2004

W lutym 2004 roku Valvoline Polska wprowadziła na rynek nowy produkt - MaxLife ATF - półsyntetyczny płyn do przekładni automatycznych oparty na zaawansowanej technologii chemicznej, przeznaczony do samochodów z większym przebiegiem. Płyn ten został wprowadzony jako rozszerzenie rodziny MaxLife - produktów opracowanych specjalnie do samochodów z przebiegiem powyżej 100 000 kilometrów.

Idea produktów MaxLife znalazła uznanie wśród milionów zadowolonych użytkowników na całym świecie, a pierwszy produkt z tej rodziny - półsyntetyczny olej silnikowym MaxLife 10W-40 zdobył liczne nagrody jak choćby tytuł "Produktu Roku" w USA i certyfikat niemieckiego instytutu TUV Nord.


Teraz Valvoline wprowadza MaxLife ATF. Płyn do przekładni automatycznych oparty na zaawansowanej technologii chemicznej, który jest przeznaczony do samochodów z większym przebiegiem. MaxLife ATF likwiduje wycieki i regeneruje uszczelnienia, redukuje zużycie elementów mechanicznych przekładni oraz zapewnia płynną zmianę przełożeń nawet w najcięższych warunkach jazdy. Produkt ten zalecany jest do samochodów General Motors, Ford, Chrysler, Toyota oraz innych wiodących producentów.


MaxLife ATF oparty jest na specjalnie modyfikowanej bazie olejowej, opatentowanych przez Valvoline dodatkach uszczelniających, długowiecznych modyfikatorach tarcia (Long Life), dodatkach antyzużyciowych i modyfikatorach lepkości, które zapewniają odpowiednią charakterystykę lepkościową w szerokim zakresie temperatur, co pozwala uzyskać największą sprawność przekładni zarówno w warunkach ostrej zimy jak i gorącego lata.
Od wprowadzenia tego produktu w USA w 2002 roku do Valvoline napłynęło tysiące opinii na jego temat od zadowolonych kierowców. Co więcej produkt ten zdobył już pierwsze nagrody w USA. W 2002 roku płyn przekładniowy MaxLife ATF został zwycięzcą konkursu organizowanego przez branżowe czasopismo amerykańskie "Lubricants World" tym samym uzyskując tytuł "Produktu Roku". Tytuł ten otrzymują tylko produkty wyróżniające się nowatorską technologią i w znaczny sposób przewyższające inne produkty z danej grupy.
Dbając o swoich klientów, firma Valvoline będzie rozszerzać rodzinę produktów MaxLife. W kwietniu 2004 roku planowane jest wprowadzenie na polski rynek kolejnych produktów dedykowanych do samochodów z większym przebiegiem. Będą to dodatki do benzyny i oleju napędowego czyszczące i zabezpieczające układ zasilania starszych samochodów.

pobierz foto (300 dpi)
pobierz info (Word)
pobierz info (txt)

Aprobata Volvo VDS-3 dla oleju Valvoline (08-11-2010)


Aprobata Volvo VDS-3 dla oleju Valvoline W kwietniu 2003r. dział Fuels & Lubricants firmy Volvo Technology Corporation przyznał aprobatę Volvo VDS-3 dla oleju Valvoline All-Fleet Extra SAE 15W-40. Tym samym potwierdził zalety oleju Valvoline jako oleju przeznaczonego do wysokosprawnych silników o obniżonej emisji spalin.

Valvoline All-Fleet Extra SAE 15W-40 to olej silnikowy tzw. SHPD (Super High Performance Diesel) do ciężkich, wysokosprawnych silników z turbodoładowaniem o zapłonie samoczynnym, przemysłowych i trakcyjnych. Jest olejem specjalnie opracowanym do wydłużonych przebiegów między wymianami oleju wg zaleceń światowych producentów samochodów ciężarowych. Olej zawiera dodatki nowej generacji zmniejszające zużycie silnika, utrzymujące silnik w czystości i zapobiegające zjawisku zakleszczania pierścieni, co wpływa na przedłużenie żywotności silnika. Valvoline All-Fleet Extra 15W-40 posiada aprobaty: MAN 3275, MB 228.3/229.1, Volvo VDS-2, VDS-3; MTU type 2, Mack EO-M plus.
Oleje silnikowe posiadające aprobatę VDS-3 są przeznaczone do silników o obniżonej emisji spalin, które spełniają normę Euro 1, 2 i 3. Silniki te wymagają wyższej jakości oleju gwarantującego wydłużoną żywotność silnika przy obniżonej emisji spalin, niskim zużyciu paliwa i zmniejszonej konsumpcji oleju.
Aprobata Volvo VDS-3 zawiera bardzo zaostrzone wymagania odnośnie poziomu czystości tłoków i wypolerowania gładzi cylindrowej. Ponadto, przy zastosowaniu olejów VDS-3 przebiegi miedzy wymianami oleju mogą być wydłużone nawet do 60 000 km, w zależności od rodzaju silnika i sposobu jego eksploatacji.

pobierz foto (300 dpi)
pobierz aprobatę Volvo
pobierz info (Word)
pobierz info (txt)