Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

Valvoline PUZ Drift Team głodne sukcesu


Valvoline PUZ Drift Team głodne sukcesu
Nie minął tydzień, a Valvoline PUZ Drift Team znów rusza do walki o najwyższe pozycje. Tym razem nasz zespół wyjeżdża do Koszalina, by rywalizować w trzeciej rundzie N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski. Jakie są nastroje w zespole przed zawodami? Wszystko zdradza nam komunikat prasowy zespołu, który zamieszczamy poniżej.


Od ostatniego sukcesu Valvoline PUZ Drift Teamu, pierwszego miejsca Grześka Hypkiego na I rundzie Drift Open w Toruniu, minął już prawie miesiąc. Po najgorszym w tym roku występie pod względem sportowym w Kołobrzegu, nastroje w zespole są bojowe, a motywacja jest wręcz wyczuwalna w powietrzu.

Pięciodniowa przerwa, która dzieli rozegrane zawody w Kołobrzegu a czekające nas Mistrzostwa Polski w Koszalinie, była dla zespołu bardzo pracowita. Czas, który standardowo wystarczał zespołowi na szybkie przegrupowanie i kosmetyczne naprawy, teraz musiał wystarczyć na solidną rewizję każdego samochodu. Wszystko za sprawą bardzo nierównej płyty lotniska w Bagiczu, która mocno nadszarpnęła stanem zawieszeń i układów kierowniczych zespołowych driftowozów.

Wszystko jednak zmierza w dobrym kierunku. Będziemy przygotowani na 100%. Podobno w Kołobrzegu przerwaliśmy dobrą passę związaną z SSSuper Drift Cup. Cóż... czas zacząć nową! Tym razem związaną z występami w N-Gine DMP. Brakuje nam podium w tych zawodach w tym roku, Koszalin to idealne miejsce, by się przełamać. Głęboko w to wierzę – mówi nam Grzesiek Hypki.

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę mija termin dla zwycięzców wielkiego konkursu Valvoline PUZ Drift Team, na przesyłanie adresów do wysyłki nagród. Konkurs zorganizowany na stronie facebook.com/puzdt został rozwiązany, a zwycięzcy zostali wyłonieni w losowaniu, które obejrzeć możecie pod tym linkiem – youtube.com/user/PUZDriftTeam. Zwycięzców prosimy o przesłanie danych do wysyłki na adres vpuzdt@gmail.com.

Opublikowano: 21-07-2011r.
« wstecz