Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

Valvoline PUZ Drift Team będzie walczyć w kurorcie


Valvoline PUZ Drift Team będzie walczyć w kurorcie
Już w ten weekend nasz zespół Valvoline PUZ Drift Team rywalizować będzie w czwartej rundzie SSSuper Drift Cup. Czy podtrzymają passę z ostatnich trzech eliminacji i ponownie staną na podium? Jak nasi zawodnicy nastawiają się na rywalizację kilkaset metrów od brzegu Morza Bałtyckiego? Wszystkie te informacje znajdziecie Państwo w kolejnym komunikacie prasowym teamu. Zapraszamy!

Po trwającej trzy tygodnie przerwie w zawodach, Valvoline PUZ Drift Team wraca do rywalizacji w cyklu SSSuper Drift Cup. Tym razem zmagania będą tym przyjemniejsze, że będą odbywać się kilkaset metrów od brzegu Bałtyku, w Kołobrzegu. Czwarta runda cyklu odbywać się będzie bowiem na pobliskim lotnisku Bagicz.

Tradycyjnie zespół pojawi się w komplecie, czego nie można powiedzieć o samochodach teamu. Niestety silnik E46 Marcina Skwierczyńskiego, który od początku sezonu przysparza mechanikom wiele problemów, na testach przed zawodami eksplodował i po raz kolejny popularny Małpa będzie musiał jeździć w aucie zapasowym zespołu – Szczurze.

Zespół jedzie do Kołobrzegu z jednym zadaniem – podtrzymać dobrą passę i czwarty raz z rzędu stanąć na podium zawodów. Rywalizacja może być o tyle ciekawa, że startujący odbudowanym samochodem po wypadku w Toruniu, lider cyklu, Marcin Mospinek będzie miał wsparcie Grześka Hypkiego, który ostatnio imponuje wysoką formą. Jeśli obędzie się bez niespodzianek, duet ten może w Kołobrzegu walczyć nawet o dwa pierwsze miejsca.

Zawody w Kołobrzegu będą wyjątkowe także dla fanów i to nie tylko dlatego, że zaraz po zmaganiach sportowych będą mogli razem z zawodnikami udać się na wypoczynek na plaży. Zespół Valvoline PUZ Drift Team przygotował wiele atrakcji na drugą część sezonu. Zorganizowany w minionym tygodniu konkurs na fanpage’u zespołu (facebook.com/puzdt) zostanie rozstrzygnięty poprzez losowanie, które zawodnicy przeprowadzą w trakcie zawodów. Jeden z facebookowych fanów teamu wygra w losowaniu wyjazd na europejskią imprezę driftingową. Dodatkowo zespół przygotował zupełnie nowe plakaty, których duże ilości przywiezie do Kołobrzegu. Ciekawostką będzie również nowa linia odzieżowa stworzona wraz z oficjalną marką teamu – High-Tech Tekstylia.

Mamy nadzieję, że w licznym gronie zobaczymy się na tej jakże wakacyjnej rundzie SSSuper Drift Cup. Do zobaczenia w Kołobrzegu!

Zespół prasowy Valvoline PUZ Drift Team


Opublikowano: 14-07-2011r.
« wstecz