Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

Valvoline PUZ Drift Team na swoim podwórku


Valvoline PUZ Drift Team na swoim podwórku
Toruń od zawsze był ważnym miejscem na driftingowej mapie Polski. W tym roku, na torze rallycrossowym MotoPark, rozegrana zostanie tylko jedna poważna impreza driftingowa - pierwsza runda Drift Open 2011. Nie mogło tam zabraknąć również naszego zespołu Valvoline PUZ Drift Team. Zapraszamy do lektury krótkiej zapowiedzi zmagań w Toruniu.


Już w najbliższą niedzielę na toruńskim torze rallycrossowym MotoPark odbędzie się pierwsza runda Drift Open 2011. Ponieważ będzie to jedyna poważna impreza driftingowa w województwie kujawsko-pomorskim, Valvoline PUZ Drift Team traktuje ją priorytetowo, jako swoją domową imprezę. Zespół z podtoruńskiej Brzozówki wykorzystuje obiekt przy ulicy Bielańskiej 65 praktycznie kilka razy w miesiącu do wszelkiego rodzaju treningów i testów zatem zawodnicy Valvoline PUZ Drift Team znają ten tor od podszewki.

Po sukcesie wywiezionym przez Grzegorza Hypkiego z Sosnowca i wciąż rosnącej formie Marcina Mospinka oraz Marcina Skwierczyńskiego, można liczyć na wspaniałe oraz widowiskowe zawody w wykonaniu zespołu. Tor w Toruniu zawsze gromadził tysiące kibiców. Wiemy, że to miasto nie tylko żużla, ale również driftingu. Zawsze spotykaliśmy się tutaj z bardzo gorącym przyjęciem i liczymy, że w tym roku dopiszą zarówno fani, jak i pogoda – mówi Krzysztof PUZ Jędrzejewski, manager zespołu.

W garażach Power Ultimate Zone tradycyjnie panuje duży ruch. Po uderzeniu w betonową  bandę uszkodzeniu uległ samochód zastępczy zespołu - „Szczur” - i to on koncentruje teraz uwagę większości ekipy. Mechanicy uwijają się jak w ukropie, by toruńskiej publiczności pokazać to wyjątkowe, zbudowane w cztery doby, auto. Na zawodach na pewno pojawią się pozostałe BMW E30 zespołu oraz słynne już, pierwsze w Europie, Mitsubishi Lancer Evo VIII Darka Fabisiaka.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla naszych kibiców. Na naszym facebookowym profilu www.facebook.com/puzdt już jakiś czas temu rozdaliśmy wszystkie wejściówki, jakie mieliśmy na tę imprezę. Specjalnie dla naszych fanów przywieziemy ze sobą plakaty, naklejki oraz kilka konkretnych niespodzianek, które uatrakcyjnią zawody – obiecuje Grzegorz Hypki.

Choć Valvoline PUZ Drift Team nie przewiduje startów w kolejnych rundach Drift Open rozsianych po całej Polsce, wszyscy zawodnicy zgodnie deklarują chęć walki, a przede wszystkim dobrą zabawę. Wszystkich, których zabraknie w najbliższą niedzielę w Toruniu, zapraszamy na stronę www.facebook.com/puzdt, gdzie znajdziecie najświeższe informacje z toru oraz relację tekstową na żywo z zawodów.

Zespół prasowy Valvoline PUZ Drift Team


Opublikowano: 23-06-2011r.
« wstecz