Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

Nasi drifterzy rozpoczynają walkę o Mistrzostwo Polski


Nasi drifterzy rozpoczynają walkę o Mistrzostwo Polski
W najbliższy weekend rozpocznie się prawdziwa driftingowa batalia w naszym kraju. Zawodnicy z całego kraju wytoczą ze swoich garaży tysiące koni mechanicznych, by już w sobotę stawić się na najbardziej znanym polskim torze - Torze Poznań.

Również sponsorowany przez nas Valvoline PUZ Drift Team pojawi się w stolicy Wielkopolski, by rozpocząć walkę w cyklu N-Gine Driftingowe Mistrzostwa Polski. Przed zawodami, w garażach firmy Power Ultimate Zone panuje wyjątkowy spokój, każdy koncentruje się na wykonaniu zadania. Więcej przeczytacie Państwo w komunikacie prasowym zespołu, który zamieszczamy poniżej.


Przygotowania do pierwszych w tym roku zawodów z cyklu N-Gine Driftingowe Mistrzostwa Polski, pamiętać będziemy jako pierwsze spokojne w sezonie 2011, podczas których zegarek nie był najważniejszym urządzeniem w warsztacie. Nie budujemy już samochodu w ekspresowym tempie, a systematycznie, krok po kroku realizujemy założony plan.


Po wielkim sukcesie wywiezionym w ostatni weekend z Lublina, samochody Grześka Hypkiego i Marcina Mospinka wymagają tylko kosmetycznych napraw. "Szczur", który spisywał się ostatnio bez zarzutów, również nie koncentruje uwagi mechaników Valvoline PUZ Drift Team.


W warsztatcie Power Ultimate Zone zajmujemy się głównie Lancerem Darka Fabisiaka i E46 Marcina Skwierczyńskiego. Pierwszy samochód nadal ma kłopoty wieku dziecięcego, co nie pozwala nam wyjechać nim z garażu, zaś w Małpowozie umarło co najmniej sto koni mechanicznych i szukamy przyczyny takiego stanu rzeczy. Mamy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i już w Poznaniu zaprezentujemy wszystkie pięć aut zespołu.


Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami drodzy kibice. W stolicy Wielkopolski zawsze byliśmy ciepło przyjmowani i mamy nadzieję, że podobnie będzie tym razem. Czytamy Wasze zagrzewające do walki komentarze na naszym fanpage'u, a sesja z autografami w Lublinie pokazała nam, że to, co robimy, jest dla Was ważne! Mamy nadzieję, że w Poznaniu rozdamy jeszcze więcej autografów i znów naładujemy się Waszą pozytywną energią.


Ponieważ podczas ostatnich zawodów, dzięki pogodzie zaoszczędziliśmy dużo opon, obiecujemy, że w najbliższy weekend nie będziemy oszczędzać ani grama gumy!


Zespół prasowy Valvoline PUZ Drift Team


Opublikowano: 18-05-2011r.
« wstecz